Pire İlaçlama

Yaşam alanlarında pire ilaçlama işlemi uzman bilgisi ve deneyim isteyen bir işlemdir. Zira öncelikle yaşam alanlarına pirenin hangi yöntemlerle geldiği net olarak belirlenmelidir.

Haşere İlaçlama

Haşere olarak tanımlanan canlılar insan hayatının birçok yerinde bulunmaktadır. Çalışma alanlarında, evlerde ve daha birçok ortamda haşereler ile karşılaşmak mümkündür.

Böcek İlaçlama

Günümüzde özellikle şehirlerde kalabalık yaşam alanları kalabalıktır. Güvenlik ve daha birçok neden insanları toplu konutlara itmektedir.

EV İLAÇLAMA

Ev ilaçlama kararı almak haşerelerden kurtulmak için olsa da, hijyen ve sağlık açısından da büyük önem taşır. En çok zaman geçirdiğimiz yaşam alanlarımızdan biri olan evlerimizde, haşerelerin varlığı ürettikleri bakteri, mikroplar yüzünden oldukça zararlıdır.

İnsanlarla doğrudan bir temas söz konusu olmasa da yiyecek ya da eşyalarla temas halinde olan haşereler, sağlığı tehdit eder.

Hamam böceği, fare, tahtakurdu gibi haşerelerden başka, pire, tahtakurusu gibi canlılar insan kanı emerek beslenir ve sağlık açısından tehlikelidir.

Ev İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama, evde bulunan haşerenin türüne ve çokluğuna göre çeşitli böcek ilaçları ya da ilaçlama yöntemleri kullanılarak yapılır. Hamam böceği, sivrisinek, tahtakurusu, pire, karınca ve ya fare gibi haşere ve kemirgenlerle mücadele için sıvı ilaçların kullanımı çok daha yaygındır.

Ev ilaçlama sırasında sıvı ilaçların kullanılması, haşereler ile savaşın yanı sıra, ortamda hijyen de sağladığından daha sık kullanıcılar tarafından tercih edilir. Sadece cildi hassas ya da solunum yollarında sorun yaşayan insanların bulunduğu evlerde sıvı ilaçların yanı sıra böcek ya da fare ilaçları tercih edilebilmektedir.

böcek ilaçlama fiyatları istanbul
böcek ilaçlama şirketi

İŞYERİ İLAÇLAMA

İş yeri ilaçlama düzenli olarak uygulanması gereken bir ilaçlamadır. Sebebi ise iş yerleri için en büyük problemdir. Kalabalık insan ortamlarında bir arada olduğu ve bazı metaryallerin bir arada bulunduğu iş yeri ilaçlama işleminin önemli ve şart olduğu mekanların başında gelir. Firmamız tarafından gerçekleşen işlemler doğrultusunda iş yeri ilaçlama uygulamalarınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

En iyi ekipmanlarla işlem gerçekleştirdiğimiz kokulu yöntemlerimiz, son zamanlarda insanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Çünkü işlem sırasında bulunan ortamı boşaltmaya gerek kalmamaktadır.

Sıvı ilaçlama
Jel ilaçlama
Kokulu ilaçlama
Kokusuz ilaçlama
Fare istasyonları

Acil Böcek İlaçlama olarak uzun yıllardan gelen deneyime sahip olduğu ilaçlama işlemlerinden sizde yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmektir.

Bahçe İlaçlama
Bireyler ev ilaçlaması kadar bahçe ilaçlanmasının da önem teşkil ettiğini fark etmişlerdir. Birçok haşere topraktan ve ağaçlıklardan geldiği için buna karşın bahçelerde düzenli olarak ilaçlama işlemi gerçekleştirilmelidir. Bahçe ilaçlama ev ilaçlamasına oranla bir tık daha titizlik ve bilgi gerektirmekte. Haşerelerden kurtulmak için profesyonel ilaçlama şirketi tarafından belirtilen periyodlarda mutlaka yapılması gerekir.

Yeryüzünde oldukça çok haşere çeşidi vardır ve bahçeler haşereler için iyi yaşam noktasıdır. Bu yüzden her yıl ilkbahar, yaz ve sonbahar dönemlerinde ilaçlama mutlaka yapılmalıdır. Fakat çok rüzgarlı bir hava durumunda ilaçlama yapılması uygun değildir.
Bahçe İlaçlama işleminde ağaçlara, çiçeklere ve ekili alanlara zarar verilmemelidir.
İlaçlama yapacak personelin uygun kıyafetler giymesi gerekli olmakla birlikte mutlaka maske kullanmalıdır. Tecrübeli personel haricinde kimse bahçe çevresinde olmamalıdır.
Bahçe ilaçlaması sadece haşere türleri için yapılmalı ve haşereler dışındaki hayvanlara zarar vermemek adına çok dikkatli davranılmalıdır. Bahçede görülen haşere türlerine ve bahçede ekili bitki ve ağaçlara uygun ilaç ve ilaçlama tekniği kullanılmalıdır.

böcek ilaçlama esenyurt
WhatsApp
1
Scan the code
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!
Tel: 0542 308 76 76
Hemen Arayın