Acil Böcek İlaçlamaya sor

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Acil Böcek İlaçlamaya sor

1.  Evimdeki böceklerden nasıl kurtulurum ?

Böcek spreyleri veya ilaçları ne kadar kötü kokarsa o kadar etkilidir: 2018 yılında böceklerle ilgili yapılan hiçbir haşere ilaçlama yöntemi kokulu değildir. Etken maddesi kuvvetli kokusuz ve renksiz ithal biyosidal ilaçlar çok çok daha etkili olmaktadır.

2. Kokulu ve kokusuz böcek ilaçlama nasıl yapılır?

 • Kokulu veya kokusuz ilaçlama yaparken mutlaka jel tarzı ürünler tercih edilmelidir.
 • Daha sonra ilaçlanacak olan bölgede kimse olmaması çok önemlidir. İlaçlama yapılır ve hemen alandan uzaklaşılır. 6-8 saat boyunca bu alana girilmemeli ve camların açık olması gerekmektedir.
 • Mutlaka eldiven ve maske olmalıdır. Çünkü aksi halde zehirlenmeler meydana gelmiştir.
 • Kokulu ilaçlama çok etkilidir ve mekân da bulunan bütün canlıların ölmesine sebep olur. Buna mutlaka dikkat edilmelidir.
 • Evde hayvan dâhil bırakılmamalıdır aksi halde evcil hayvanlar bu ilaçlamalardan çok fazla etkilenebilirler
 • Bu ilaçlama mutlaka bilirkişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. O sebeple kendiniz denememeli ve uzman kişilerden yardım almanız tavsiye edilmektedir.

3. İlaçlama Yapıldıktan Sonra Ev Nasıl Temizlenir ?

Ev ilaçlaması sonrasında temizlik yaparken yerler, süpürgelikler, dolap ve kapı araları gibi sabit yerler değil de mekândan bağımsız eşyalarınızı, yastıkları, koltukları, dolapları, halıları, kişisel eşyalarınız ve çocuklarınızın oyuncaklarını vb. temizlemeniz daha uygun olacaktır.

Tüm İlaçlama işlemlerinde sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. Sorularınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

4 Responses to “Acil Böcek İlaçlamaya sor”

 1. Binamızın bodrumunda fareler var sanıyoruz yavrulamışlar bayadır sorun yaşıyoruz bu konu ile ilgili nasıl hangi fare ilaçlama yöntemini kullanmamız gerek yardımcı olabilirseniz çok seviniriz.

  Cevapla
  • Merhabalar Tuncay bey fareler için özellikle detaylı bir ilaçlama yapılması gerekmektedir ve tekrar sorun yaratmamaları için olabildiğince gelebilecekleri yerlerin kapatılması gerekir.

   Cevapla
 2. Bahçeli bir ofisimiz var ve farklı farklı böcekler ofisin içerisinde böcek ilaçlama yaptırsak hızlıca çözüm sağlarmı?

  Cevapla
  • Alanı görmemiz gerekebilir Orhan bey alanı gördükten sonra böcek ilaçlama işlemini yaparsak çok daha sağlıklı sonuç almış oluruz.

   Cevapla

Yorum Yap

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WhatsApp
1
Scan the code
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!
Tel: 0542 308 76 76
Hemen Arayın