Evimde Neden Böcek Var?

Evimde Neden Böcek Var

Evimde Neden Böcek Var?

Bina  İlaçlaması:

Bir bina ilaçlaması yapıldığı zaman Tüm bina sakinlerinin bu ilaçlamaya katılım göstermeleri gerekiyor. Üst katı ve Alt katı ilaçlama olan bir eve girilmemiş  ise, İlaç kokusundan rahatsız olup O eve sığınmaları sık olarak karşılaştığımız durumlardır.

Yalıtım ve İzolasyon:

Sivrisinek, Karasinek ve kanatlı ya da yürüyen tüm haşereler ile mücadeledeki en önemli unsurlardan birisi de doğru izolasyon, Herkesin evinde olması gerekli olan sineklik, sinek ve kanatlı haşerelerin evinize girmesine engel olacaktır, Banyo giderleriniz Hamam böceği, gümüşçük, çıyan gibi zararlıların evinizi geçirmek için kullandıkları yollardandır, muhakkak yerdeki su giderlerinizin üstünü açık bırakmayınız.

Mutfak bankolarınızın altındaki lavabo hortum giderlerinin duvar ile birleştiği yerde açıklık olmamasına özen gösterin var ise alçı ya da benzeri malzemeyle kapatın, Tuvalet ve Banyo havalandırma pencerelerinizin İhtiyaç dışında kapalı olması gerektiğini unutmayın. Mutfak cam ve duvar bölümünde ki en ufak çatlak ve yarıkları doldurup kapatmanız sizi karıncaların evinize yol yapma olasılığını  azaltıcaktır.

Tamirden Gelen Eşyalar:

Çoğu zaman evde hiç haşere sorunu olmayan kişilerin, Çamaşır, Bulaşık makinaları yada Buzdolabı, Fırın gibi beyaz eşyalarını tamire verdiklerini, tamirden geldikleri zaman evde haşere gördüklerini görmekteyiz. Evinize bu yöntemle giren böcekleri farkettiğiniz anda acil  müdahale etmek, Hızlı üreyen bu böceklerden kurtulmanız için sağlıklı bir yöntemdir.

Etkin bir Hamamböceği ile mücadele Türlerini çok iyi bilmek ile gerçekleşmektedir. Rastgele sıkılan ilaçlar ile var olan hamamböceğinizi  çoğaltmanız mümkün olduğundan uzman ilaçlama şirketleri bu sorununuzu çözmekte daha etkili olacaklardır.

Alış Veriş:

Pazardan çuval ile aldığınız sebze meyve gibi alış veriş paketlerinizden de rahatlıkla evinize giriş yapabilmektedir. Haşerelerin  yaşam alanlarınızda barınamaması geldikleri gibi kısa bir süre içinde etkisiz hale gelmeleri adına, Evler için en daha sağlıklı ilaçlama periyodu olan 6 aylık zaman dilimleri içerisinde Senede 2 defa Yaz ayına girerken (MART-NİSAN) Kış ayına  girerken (EYLÜL-EKİM) gibi ev ilaçlaması veya apartman ilaçlaması yapılması gerekiyor.

Evimde Neden Böcek Var?

Evimde Neden Böcek Var?

iletişim için tıklayınız.

Yorum Yap

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WhatsApp
1
Scan the code
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!
Tel: 0542 308 76 76
Hemen Arayın