Kadıköy Böcek İlaçlama

Kadıköy Böcek İlaçlama 

Kadıköy böcek ilaçlama hizmeti veren firmalara gün geçtikçe çok daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle kalabalık yaşam alanların çoğalması ile beraber birçok binada tek bir kişide görülebilen zararlı tüm binanın etkilenmesine neden olabilmektedir. Ortak yaşam alanlarında parklarda veya bahçelerde görülen bir zararlı tüm bina sakinlerini tehdit edebilmektedir. Hem kapalı ortamlarda hem açık ortamlarda çeşitli sebeplerden dolayı böcekler görülebilmektedir. Habitatları bozulan böceklerin yaşam alanlarına girmesi ise ciddi problemlere yol açabilmektedir. Özellikle insanları ısırması veya sokması ile sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Böceklerin farklı ortamlarda da gezdiği düşünüldüğünde bulaşıcı hastalık risklerinin de olduğu göz ardı edilememektedir. 

Yaşam alanlarınızda sinek, sivrisinek, karafatma,  pire, gümüş böceği ve benzeri birçok böceği rastlamanız mümkündür. Özellikle dairenizin yere yakın olması veya binanızda evcil hayvanların olması bu durumu çok daha kolaylaştırmaktadır. Böyle bir durumda Kadıköy ilaçlama hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir. Firmamız Kadıköy genelinde hem iç mekân hem de dış mekan ilaçlama hizmetleri vermektedir. Profesyonel vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında ücretsiz keşif ve zararlı tespiti bulunmaktadır. Yaşam alanlarınızı istemeden canlıların hangi tür ve yoğunluğunun ne kadar olduğunu kısa süre içerisinde öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda firmamız müşterinin de katılımıyla ilaçlama programını yaparak 7/24 müşterinin talebine ve zararlının aktif olduğu saate göre uygulama yapmaktadır. 

Kadıköy Haşere İlaçlama 

Ülkemizde ve dünyada bölgelere göre farklı haşere türleri bulunmaktadır. Haşere türleri habitatların bozulması ile yaşam alanlarına da girebilmektedir. Yaşam alanlarında yahut insanlarla etkileşim içinde olmaları durumunda insan sağlığını tehdit etmektedir. Hamam böceği, örümcek, kırkayak, çıyan ve daha birçok istilacı tür hem yaşam alanlarında bahçesinde hem de evlerinizin içinde kendine yaşam alanı bulabilmektedir. Hem yürüyen haşereler hem de uçan haşereler insan etkileşime geçebilirler. Özellikle kan emerek veya deri ısırarak beslenen haşereler insan sağlığını ciddi manada tehdit etmektedir. Örneğin pireler kan ile beslenmesi dolayısıyla birçok farklı hayvandan insana geçebilmekte ve kan yoluyla çeşitli salgın hastalıkların insanlara bulaşmasına neden olabilmektedir. Haricinde deride kızarıklık ve kaşınma gibi problemler çıkarabilmek de veya alerjik reaksiyonların gelişmesine neden olabilmektedirler. 

Haşerelerin yaşam alanlarınızı istila etmesi durumunda Kadıköy böcek ilaçlama firmamız profesyonel ekipleri ile kısa süre içerisinde sizleri bu problemden kurtarabilmektedir. Haşerenin türüne, yaşam alanındaki yoğunluğuna ve tam olarak bulunduğu ortama göre farklı zaman dilimlerinde farklı ilaçlama yöntemleri seçilmektedir. En etkili ilaçlama türü seçilerek kısa süre içerisinde haşerelerin istilasına son verme işlemi başarıyla gerçekleştirilmektedir. Sağlık bakanlığının ve Dünya sağlık örgütünün onay listesindeki ilaçlardan ve kaliteli markalardan faydalanarak yaşam alanlarını veya çalışma alanlarımız ilaçlanmakta haşerelerin varlığına son verilmektedir. Çoğunlukla bir kez ilaçlama yapılara haşerelerden kurtulmanın sağlanırken haşerelerin yumurta dönemlerinde ilaçlardan etkilenmemesi nedeniyle ilaçlama faaliyeti iki veya üç kez tekrarlanarak haşere probleminden kurtulmanın sağlamaktadır. 

Kadıköy Pire İlaçlama 

Pire kan ile beslenen ve oldukça küçük bir canlıdır. Genellikle hayvanların kıl diplerinde veya vücutlarının yumuşak bölgelerinde yaşayan pireler beslenememe dikleri zaman insan vücuduna geçerek yaşamını sürdürebilmektedir. Yaklaşık olarak 7 yıl yaşayan pireler deriyi ısırıp deri altından kan emerek beslenmektedir. Bu nedenle ısırdığı yerlerde kaşınma kızarıklık veya şişme gibi problemler görülebilmektedir. Kemirgenlerden de yaşam alanlarınıza geçebilecek olmaları nedeniyle salgın hastalıkların da taşınmasında rol oynamaktadırlar. Kadıköy pire ilaçlama hizmetleri veren firmamız tüm zararlarına karşın kenelerin yaşam sürdüğü alanları detaylı olarak ilaçlamasını sağlamaktadır.  

Firmamız Kadıköy ilaçlama hizmetleri kapsamında pireler için özel programlama yaparak 2 hafta arayla toplamda 3 kez ilaçlama yapmaktadır. Erişkin pirelerin ilk ilaçlamada ölmesi sağlanırken yumurta içerisinde gelişimini tamamlamaya çalışanlar ilaçlar etkilenmemektedir. Bu pireler yumurtadan çıktığında tekrar ilaçlama işlemi yapılarak onlarında ölmesi sağlanmaktadır. Yapılan iki işlem sonrasında halen yumurtadan çıkmış olan pirelerin olabilme ihtimaline karşı ilaçlama yapılarak 3’üncü ilaçlama sonrasında detaylı böcek kontrolü yapılmaktadır. Yaşam alanlarından pirelerin tamamıyla temizlendiği net olarak anlaşılana kadar işlem devam etmektedir. Firmamız teknolojik cihazlar kullanarak genellikle püskürtme yöntemiyle sıvı ilaç uygulaması yapmakta ve böylece pirelerin kısa süre içerisinde ölmesini sağlamaktadır. 

Kadıköy Ev İlaçlama 

İnsanların birçok bölümü günlerinin büyük bir kısmını evlerde geçirmektedir. Özellikle yaz aylarında bunaltıcı sıcaklar nedeniyle kapı ve pencereler sürekli olarak açılmaktadır. Bunların yanı sıra evde veya binada beslenen evcil hayvanlar bulunmaktadır. Bu durumlar ve daha birçok nedenden dolayı yaşam alanlarına haşereler, kemirgenler veya zararlılar adıyla bilinen canlılar girmektedir. Herkesin bildiği ve rahatsız oldu sivrisinek en basit zararlı olan kaşıntı veya şişlik problemleri ile karşılaşmanıza neden olmaktadır. Farklı birçok haşere yaşam alanlarında insan sağlığını tehdit etmektedir. Hem bulaşıcı hastalıklar taşıma riski bulunan haşereler bulunmakta hem de alerjik reaksiyonları gelişmesine neden olmaktadır. Özellikle alerjik reaksiyonları bulunan bireylerin haşereler tarafından ısırılması ölüme kadar giden bir süreci tetikleyebilmektedir. 

Yaşam alanlarını bulunan haşerelerin hem insan sağlığına hem de yaşam alanındaki mobilyalara ve yaşam alanının kendisine zarar vermektedir. Zararlılarla mücadele ederken aynı zamanda ortamın korunması da sağlanmalıdır. Firmamız Kadıköy böcek ilaçlama kapsamında yaşam alanlarınıza zarar vermeyecek ve işlem sonrasında kolaylıkla temizlenebilen uygulamalar tercih etmektedir. Firmamız en çok Kadıköy pire ilaçlama hizmetlerinde ortama ilaç uygulamakta ancak bu ilaçlama esnasında da hiç bir alana zarar verilmemektedir. İlaçlama hizmetleri sırasında firmamız evinizi sigortalatarak yaşanabilecek olumsuzluklara karşı evinizi garanti altına almakta ve sizi oluşabilecek mağduriyetler den korumaktadır. Sizler de yaşam alanlarınızda haşere türüne göre en uygun ilaçlama tekniğini yaptırarak haşerelerden kurtulmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kadıköy İşyeri İlaçlama 

işyerlerinde haşere problemleri normal alanlarda yaşanan problemlerden çok daha etkilidir. Özellikle birçok haşerenin en aktif olduğu saatlerin çalışma saatlerine denk gelmesi çalışanları olumsuz yönde etkilemektedir. Sağlıklarını riske attığı gibi üretim alanlarında bulunması da hijyenik açıdan oldukça sakıncalıdır. Hem de konsantrasyon bozuklukları ve buna bağlı iş kazalarına da sebep verebilmektedir. Bu nedenle en uygun yöntemle kısa süre içerisinde haşerelerin ortamdan uzaklaştırılması gerekmektedir. Kadıköy ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında firmamız ortama uygun ilaçlama yöntemini seçerek kısa sürede işyerlerinde ilaçlama hizmeti de yapmaktadır. Seçilen ilaçlama yöntemi haşerenin türüne göre ve çalışma alanının niteliğine göredir. Özellikle yiyecek içecek üretilen ortamlarda açık hiçbir ürün bırakılmazken ürünlere sinecek veya etki edecek ilaç ve ilaçlama yöntemi kullanılmamaktadır. 

Firmamız işyerinin niteliğine göre en uygun ilaçlama tekniğini tercih etmektedir. İlaçlama tekniği seçilirken haşerenin türü de hesaba katılmaktadır. Yiyecek içecek yerlerinde daha çok kokusuz veya jel şeklinde bulunan ilaçlar kullanılmaktadır bu sayede ortamdaki yiyecek içeceklere sinmemesi veya zarar vermemesi sağlanmaktadır. İşyerlerinin açık ön ya da kapalı alan olmasına göre de ilaçlar tercih edilmektedir. Genellikle işyerlerinde çalışmaların etkilenmemesi için çalışmanın olmadığı paydos saatleri tercih edilmektedir. Firmamız Kadıköy pire ilaçlama, Kadıköy haşere ilaçlama gibi farklı konularda hizmetlerini 7/24 çalışma esasına göre sunmaktadır. Sizler de firmamızın avantajlı hizmetlerinden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm böcek ve haşere türleri ne, sürüngen veya kemirgenlere karşı en etkili silahınız profesyonel olarak hizmet vermekte olan ekiplerimizdir. 

 

Call Now ButtonHemen Arayın
× WhatsApp