Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir Böcek İlaçlama 

Ataşehir böcek ilaçlama hizmetleri veren firmamız aynı zamanda tüm İstanbul’un geneline de böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Yaşam alanlarının böcekler tarafından istila edilmesi insanlar için büyük bir tehdittir. Bu tehdidin dikkate alınmaması insan sağlığının bozulmasına, alerjik reaksiyonların görülmesine, bulaşıcı hastalıkların ortaya çıkmasına, eşyalarınızın ve evinizin zarar görmesine neden olmaktadır. Böceklerin potansiyel zarar etkisini görmezden gelmemeli böceklerin ilk tespit edildiği andan itibaren profesyonel yardım talebinde bulunmalısınız. Yalnızca evlerinizde değil aynı zamanda iş yerlerinizde, ofislerimizde, binalarınızda, park ve bahçe gibi sosyal alanlarda da ilaçlama hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Öncelikle sağlığınız sonrasında konforunuz için profesyonel ilaçlama hizmetleri sunan firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Çeşitli yollarla evlerinize, bahçelerinize veya iş yerlerinize girebilen birçok farklı böcek bulunmaktadır. Böceklerin bir kısmı yürüyerek bir kısmı ise uçarak yer değiştirebilmektedir. Hem uçan böceklerin hem de yürüyen böceklerin yaşam alanlarınızı istila edebilmesi muhtemeldir. Yaşam alanlarında en çok görülen zararlı böcekler; 

 • Akrep 
 • Kene 
 • Tahtakurusu 
 • Pire 
 • Hamam böceği 
 • Nem böceği 
 • Bit 
 • Ağaç kurdu 
 • Sivrisinek 
 • Eşek arısı 
 • Toz böcekleri 
 • Güve 
 • Karınca 
 • Kırkayak 
 • Örümcek 
 • Un güvesi vb. 

Yaşam alanlarınızda veya çalışma alanlarında görebileceğiniz yalnızca birkaç haşere türüdür. Ataşehir ilaçlama hizmetleri kapsamında böceklerin türlerine göre mücadele yöntemleri seçilmektedir. En uygun dozda en uygun ilacın seçilmesi ile tüm böcek türlerinin yaşam alanınızdan temizlenmesi sağlanmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz tarafından teknolojik aletlerimiz kullanılarak yaşam alanlarınız detaylı olarak ilaçlanmakta ve kısa süre içerisinde hangi böcek türü olursa olsun kurtulmanız sağlanmaktadır. 

Böcek ilaçlama Sağlığınıza Yöneltilen Tehdidi Ortadan Kaldırıyor 

Yaşam alanlarını istila edebilecek birçok farklı böcek türü bulunmaktadır. Bu böcek türleri kanatlı veya kanatsız olmak üzere iki grupta incelenmektedir. Böcek türleri yaşadığı ortama ve anatomik yapısına göre farklı şekillerde beslenmektedir. Gerek yapısı itibariyle gerekse yaşadığı ortam itibarıyla canlılarla etkileşime girmesi durumunda canlılara hastalık bulaştırma gibi çeşitli riskleri bulunmaktadır. Özellikle alerjik reaksiyonları bulunan bireylerde arı ve böcek sokmaları ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Örneğin sivrisinek olarak hangi alana ulaşması nedeniyle sıtma başta olmak üzere birçok farklı hastalığa sebep olmaktadır. Sarıhumma, beyin iltihabı gibi birçok hastalığa sebep olan sivrisinek haricinde de zararlı kan emiciler bulunmaktadır. Tahtakurusu gibi böcekler ise çok hızlı üreyen ve ciddi manada mobilyalara zarar vermektedirler. Genellikle çekyatlarda, gardıroplarda, yatak kenarlarında yuvalanan bu böcekler birçok bulaşıcı hastalığa da neden olmaktadırlar. Daha birçok böcek türünün zararlarından korunmak için yaşam alanlarınızdan çıkarmanız gerekmektedir. Ataşehir böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanarak kısa süre içerisinde yaşam alanlarınızdan böcekleri çıkarabilirsiniz. Garantili böcek ilaçlama hizmetlerimiz ile sizlerde böceklerin zararlarından korunabilirsiniz. 

Ataşehir Haşere İlaçlama 

Haşereler böceklerden farklı olarak insanlara veya canlılara hastalık bulaştırma potansiyeline sahiptir. Bu nedenle haşereler böceklerden çok daha tehlikelidir. Tedbir alınmaması durumunda haşereler insanlara bulaşıcı hastalıklar ulaştırabilir veya farklı hastalıkların başlamasına sebep olabilirler. Üzerlerindeki parazitler, mikrop ve mikroorganizmalar nedeniyle üzerinde konakladığı canlının sağlığı tehdit altında bulunmaktadır. Yaşam alanlarını istila eden haşereler sürekli olarak insanların sağlığını tehdit etmektedir. Bu nedenle haşereleri tespit edildiği andan itibaren mücadelenin başlatılması ve kısa süre içerisinde yok edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde hızla üreyen haşerelerin komşu dairelerde veya komşu binalara da gitmesi ve dolayısıyla oraları da istila etmesi söz konusudur. Bu problemlerle karşılaşmamak için Ataşehir ilaçlama hizmetleri sunan profesyonel firmalar da faydalanabilirsiniz. 

Firmamız profesyonel olarak haşere ilaçlama hizmetleri vermektedir. Ücretsiz keşif hizmetleri ile evinizde veya yaşam alanınızda bulunan haşerenin türü tam olarak tespit edilmektedir. Tespit edilen haşere türünün yoğunluğu ve evresi de kesin olarak belirlenmektedir. Yapılan keşif sonrasında haşereleri etkili bir şekilde yok edilmesi için ilaç seçimi ve zamanlaması konusunda planlama yapılır. Ataşehir böcek ilaçlama konusunda profesyonel hizmet veren firmamız tarafından planlanan zamanda ve planlanan dozdan ilaçlama işlemi belirlenen yöntemle uygulanır. Uygulama sonrasında alana 4-5 saat girilmemesi sağlanır. Bu süreç sonrasında alan kontrolü yapılarak hizmet sonlandırılır. Ancak bundan sonraki süreçte müşteri ile yakın diyalog kurularak ilaçlanması aslında haşerenin ortamda yeniden varlığını gösterip göstermediği takip edilmektedir. 

Ataşehir Profesyonel Pire İlaçlama Hizmeti 

Pireler haşereler grubunda yer alan ve insan sağlığını tehdit eden türlerdir. Doğal yaşam alanları toprak altı olan pireler belli zamanlarda toprak üzerine çıkarak canlılar üzerinde hayatını devam ettirmektedirler. Üzerinde bulunduğu canlının kanını emerek yaşamını sürdüren pireler aynı zamanda üzerinde bulunduğu canlıdan bakteri ve benzeri birçok mikroorganizmayı da üzerinde taşımaktadır. Pireler oldukça sık yumurtlamak da ve bu nedenle çok fazla üremektedir. Kısa süre içerisinde çoğalan pireler bulunduğu ortamdan daha geniş bir ortama kolaylıkla yayılmaktadır. Bu nedenle Ataşehir pire ilaçlama hizmetleri profesyonel ve hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Böylece pire problemi yaşayan bireylerin kısa süre içerisinde pire problemlerinden kurtulması sağlanmaktadır. 

Firmamız profesyonel olarak Ataşehir Pire ilaçlama hizmetleri vererek yaşam alanlarında yaşam konforunuzu düşünen ve sağlığınızı tehdit eden tüm haşerelerin yok olmasını sağlamaktadır. Pire için sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve Dünya sağlık örgütünün de onayı olan ilaçlar tercih edilmektedir. Genellikle püskürtme yöntemiyle kokusuz ilaçlama hizmeti verilerek pirelerin kısa süre içerisinde alanda temizlenmesi sağlanmaktadır. Ancak birer yumurta evrelerinde ilişkilerini kesmektedir. Dış ortamla hiçbir ilişkisi kalmaya yumurta içerisindeki pire dışarıda yapılan ilaçlamadan etkilenmez. Bu nedenle ilaçlama sonrasından dahi yumurtadan çıkarak hayatını devam ettirebilir. Bu nedenle pire problemi yaşanılan ortamlarda en az iki sefer ilaçlama işlemi yapılmaktadır. Yapılan kontroller sonucunda gerek duyulması halinde 3 pire ilaçlaması da yapılabilmektedir. 

Ataşehir Ev Böcek İlaçlama 

Günümüzde birçok evde böcek problemi ile karşılaşılmaktadır. Yaz aylarıyla birlikte daha çok artan vücut problemleri bozulan habitatları nedeniyle de daha çok yaşam alanlarını tercih etmektedir. Birçok haşere yiyecek bulmak ve barınma ihtiyacını karşılamak için yaşam alanlarına yönelmektedir. Birçok evde bu nedenle kalorifer böceklerine, hamam böceklerine, pirelere veya farelere rastlamak mümkündür. Tahtakurusu gibi bir gün yılan veya zehirli akrep gibi çeşitli zararlarında o alanları istirahat etmesi söz konusudur. Yaşam alanlarında karşılaşacağınız birçok farklı türdeki böceği uygun yöntemler ile ilaçlanması ve yaşam alanlarından uzaklaştırılması gerekmektedir. Aksi takdirde hem insanlara hem de evin mobilyalarından zarar vermesi muhtemeldir. Ataşehir pire ilaçlama, Ataşehir kene ilaçlama, Ataşehir kemirgen ilaçlama gibi birçok farklı böcek türünün yok edilmesi konusunda hizmet veren firmalar da faydalanabilirsiniz. 

Firmamız profesyonel olarak Ataşehir ilaçlama hizmetleri kapsamında evlerin ve işyerlerinden de ilaçlanmasını sağlamaktadır. İlaçlanacak ortamın özelliklerine, ortamda bulunan zararlının miktarına ve cinsine göre özel onaylı ilaçlar seçilmektedir. Deneyimli ekipler tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra ilaçlama işlemi gerçekleştirilmektedir. İlaçlama işlemi bittikten sonra belli süre ilaçları bölgeye girmemektedir. Bu süre geçtiğinde alan sahiplerine teslim edilmektedir. Ancak takip amacıyla iletişim koparılmamaktadır. Zararlının cinsine ve ilaçlama tekniğine göre belli bir zaman sonra müşteri aranarak son durum hakkında bilgi alınmaktadır. Belirli periyotlarda ücretsiz keşif ve kontrol ekibimiz tarafından yaşam alanlarınız kontrol edilerek problem olması durumunda otomatik olarak problemin çözülmesi sağlanmaktadır. 

 

 

Call Now ButtonHemen Arayın
× WhatsApp